Strona główna / Serwis informacyjny / Aktualności / Informacja na temat możliwości osobistego składani...
Aktualności
05 maj 2020
Informacja na temat możliwości osobistego składania i odbierania korespondencji

Rozmiar czcionki
A A A

Informujemy, że Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Zielonej Górze  i Delegatura w Gorzowie Wlkp.  wznawia bezpośrednią obsługę klientów w zakresie osobistego składania i odbierania korespondencji.


Nadal zawieszone zostają przyjęcia klientów (informacje na temat prowadzonych spraw można uzyskać telefonicznie, bądź przez e-mail), w tym - w sprawie skarg i wniosków.


Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż  ze względów lokalowych oraz z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego,  w tymczasowym biurze podawczym nie będzie możliwości wypełnienia wniosku na miejscu.


W przypadku  konieczności uzyskania informacji na temat składania wniosków, prosimy o kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów podanych na stronie internetowej lub kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.


Bezpośrednia obsługa klientów w biurze podawczym będzie się odbywała z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Przy wejściu do Urzędu (do tymczasowego biura podawczego) każdy będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk, a wewnątrz będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek ochronnych i zachowania dwumetrowego dystansu społecznego.

Zobacz również
 VI seminarium parkowe w Brodach
W dniach 3-5 listopada 2017 r. po raz szósty miłośnicy...
Wojewódzkie Obchody Europejskich Dni Dziedzictwa w Gorzowie Wlkp.
 Zapraszamy na Wojewódzkie Obchody Europejskich Dni...
Promocja wydawnictwa "Inskrypcje województwa lubuskiego, powiat żagański"
Dnia 20 listopada 2019 roku w budynku dawnego klasztoru magdalenek...
Kożuchów - Międzynarodowa Konferencja Naukowa
W dniach 28 – 30 kwietnia 2010 r. odbędzie się w Kożuchowie...