Strona główna / Serwis informacyjny / Aktualności / WUOZ w Zielonej Górze wstrzymuje przyjęcia intere...
Aktualności
05 listopad 2020
WUOZ w Zielonej Górze wstrzymuje przyjęcia interesantów

Rozmiar czcionki
A A A

Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, na podstawie zarządzenia nr 41/2020 Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 04.11.2020 r. wstrzymuje się przyjmowanie interesantów w Wojewódzkim Urząd Ochrony Zabytków w Zielonej Górze i Delegaturze w Gorzowie Wlkp.  do 4 grudnia 2020 r. Okres ten może zostać wydłużony w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

 
Wprowadzone zmiany wpisują się w politykę profilaktyki przeciwwirusowej, której kluczowym elementem jest odpowiedzialność obywatelska, a najskuteczniejszą metodą przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa jest odosobnienie oraz unikanie skupisk ludzkich.


W związku z prowadzonymi ograniczeniami prosimy nie przychodzić do urzędu i kontaktować się w pierwszej kolejności pisemnie lub telefonicznie z wykorzystaniem numerów podanych na stronie internetowej lub kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej

W tym okresie zawieszone  zostają również przyjęcia klientów w sprawie skarg i wniosków. Archiwum zakładowe w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. zostaje zamknięte dla klientów.

Wszystkich klientów Urzędu uprzejmie przepraszamy za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.  W przypadku  spraw wyjątkowych, niecierpiących zwłoki, prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

Zobacz również
Ubieranie choinki
W dniu 16.12.2013 r. do Wojewódzkiego Urzędu Ochrony...
Gościkowo-Paradyż 2008
Rewaloryzacja pocysterskiego zespołu klasztornego w Gościkowie...
Remont fasady kamienicy przy ul. Żymierskiego 13 w Świebodzinie
Na ukończeniu jest remont fasady kamienicy przy ul. Żymierskiego...