A A A
Strona główna / Serwis informacyjny / Aktualności / W dniach od 10-17 marca Urząd Marszałkowski Wojewó...
Aktualności
08 marzec 2021
W dniach od 10-17 marca Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego będzie prowadził konsultacje projektu „Programu Opieki nad Zabytkami Województwa Lubuskiego na lata 2021-2024”

Rozmiar czcionki
A A A

W dniach od 10 do 17 marca 2021 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego będzie prowadził konsultacje dotyczące projektu „Programu Opieki nad Zabytkami Województwa Lubuskiego na lata 2021-2024”. Swoje uwagi do projektu będzie można zgłaszać zarówno pisemnie, jak i elektronicznie. Szczegóły dotyczące konsultacji i projekt programu znajdą Państwo na stronie internetowej https://lubuskie.pl/wiadomosci/16252/jak-bedzie-wygladac-opieka-nad-zabytkami
Program opieki nad zabytkami będzie służyć podejmowaniu planowych działań w zakresie inicjowania, wspierania, koordynowania badań i prac z dziedziny ochrony zabytków i krajobrazu kulturowego, w tym edukacja o dziedzictwie kulturowym oraz jego upowszechnianie i promowanie. Bezpośrednim realizatorem programu będą m.in. instytucje kultury. Program adresowany jest również  do władz samorządowych, instytucji i organizacji pozarządowych.
 

Kamila Domagalska

Zobacz również
Łęknica - oddanie do użytku Mostu Angielskiego
W dniu 17 października 2011 roku odbyło się uroczyste oddanie...
Porozumienie o współpracy pomiędzy WUOZ w Zielonej Górze i PWSZ w Gorzowie Wlkp
W dniu 19 marca w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej...
Kościół Garnizonowy w Żarach
W miesiącu lipcu br. został zakończony remont elewacji Kościoła...
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków 2009
W dn. 03.04.2009 roku o godz. 11:00 w sali konferencyjnej, mieszczącej...