Strona główna / Serwis informacyjny / Aktualności / W dniach od 10-17 marca Urząd Marszałkowski Wojewó...
Aktualności
08 marzec 2021
W dniach od 10-17 marca Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego będzie prowadził konsultacje projektu „Programu Opieki nad Zabytkami Województwa Lubuskiego na lata 2021-2024”

Rozmiar czcionki
A A A

W dniach od 10 do 17 marca 2021 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego będzie prowadził konsultacje dotyczące projektu „Programu Opieki nad Zabytkami Województwa Lubuskiego na lata 2021-2024”. Swoje uwagi do projektu będzie można zgłaszać zarówno pisemnie, jak i elektronicznie. Szczegóły dotyczące konsultacji i projekt programu znajdą Państwo na stronie internetowej https://lubuskie.pl/wiadomosci/16252/jak-bedzie-wygladac-opieka-nad-zabytkami
Program opieki nad zabytkami będzie służyć podejmowaniu planowych działań w zakresie inicjowania, wspierania, koordynowania badań i prac z dziedziny ochrony zabytków i krajobrazu kulturowego, w tym edukacja o dziedzictwie kulturowym oraz jego upowszechnianie i promowanie. Bezpośrednim realizatorem programu będą m.in. instytucje kultury. Program adresowany jest również  do władz samorządowych, instytucji i organizacji pozarządowych.
 

Kamila Domagalska

Zobacz również
Szkolenie pracowników WUOZ w Tucznie
Po raz pierwszy od wielu lat zorganizowane zostało szkolenie...
Jabłonów - zakończenie prac konserwatorskich przy organach
Zakończono prace konserwatorskie i restauratorskie przy instrumencie...
Przedsionek Raju - 2 sierpnia 2016 r .
Miejsce: Zielona Góra, Galeria BWA - godz. 19:00 Wykonawcy: Joanna...
Bytom Odrz. - badania antropologiczne
Porządkowanie wnętrza krypty oraz badania antropologiczne w...