Szukaj

Polityka prywatności
projekt i realizacja Carbo Media

Zakończenie kolejnego etapu prac konserwatorskich przy organach w konkatedrze pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze.

Zielona Góra - konkatedra prace konserwatorskie przy organach - etap 2024

Zakończony został kolejny etap prac konserwatorskich przy organach stanowiących wyposażenie konkatedry pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze.

W ramach prac wykonano m in. renowację piszczałek drewnianych, zamontowano nową dmuchawę oraz wykonano i zamontowano nową przepustnicę.

Organy (opus 957) wykonane zostały w 1912 r., przez firmę „Schlag und Söhne” ze Świdnicy.

Iwona Lewandowska

Zobacz również

Gościkowo-Paradyż - badania architektoniczne

Badania architektoniczne i konserwatorskie w danym klasztorze cystersów w Gościkowie-Paradyżu

W Gościkowie-Paradyżu  prowadzone są badania architektoniczne i konserwatorskie, które towarzyszą remontowi krużganków dawnego klasztoru cystersów.  Dzięki nim zabytek odsłania ślady

Kręcko - kościół fil. - zakończenie prac konserwatorskich przy obrazie ołtarzowym

Zakończenie prac konserwatorskich przy obrazie ołtarzowym w kościele w Kręcku

Zakończyły się prace konserwatorsko-restauratorskie przy nastawie ołtarzowej i obrazie z przedstawieniem „Przemienienia Pańskiego” w kościele w Kręcku gm. Zbąszynek w

Radoszyn - dawny kościół ewangelicki - zakończenie I etapu prac zabezpieczających 2025

Zakończenie I etapu prac zabezpieczających dawny kościół ewangelicki w Radoszynie

Dobiegły końca prace remontowe przy dawnym kościele ewangelickim w Radoszynie, podjęte przez właściciela zabytku – Gminę Skąpe. W ich wyniku

Zobacz również

Skip to content