Szukaj

Polityka prywatności
projekt i realizacja Carbo Media

Promocja książek „Analecta Freystadiensia czyli kronika Kożuchowa” oraz „Społeczeństwo Kożuchowa i okolic w średniowieczu i okresie nowożytnym”

Burmistrz Kożuchowa i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kożuchowskiej serdecznie zapraszają na promocję książki Analecta Freystadiensia czyli kronika Kożuchowa wraz ze spotkaniem autorskim oraz promocję publikacji Społeczeństwo Kożuchowa i okolic w średniowieczu i okresie nowożytnym, która odbędzie się 10 marca 2017 r. o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Kożuchów, ul. Klasztorna 14 w Kożuchowie.
 
Program spotkania

17.00 – słowo wstępne Burmistrza

17.15 – wystąpienia prelegentów

18.30 – poczęstunek

19.00 – zakończenie spotkania
 

Zobacz również

„𝗠𝗶𝗮𝘀𝘁𝗼, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗲 𝗼𝗽𝗼𝘄𝗶𝗮𝗱𝗮. Dziedzictwo Nowego Miasteczka” konferencja w ramach EDD – 13.09.2025 r.

„𝗠𝗶𝗮𝘀𝘁𝗼, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗲 𝗼𝗽𝗼𝘄𝗶𝗮𝗱𝗮. Dziedzictwo Nowego Miasteczka” – konferencja organizowana w ramach 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗰𝗵 𝗗𝗻𝗶 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗱𝘇𝗶𝗰𝘁𝘄𝗮 2025. Na konferencję zapraszają:  – Barbara

Koncert boliwijskiego baroku misyjnego w pałacu Bojadła

Fundacja Pałac Bojadła na ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na koncert boliwijskiego baroku misyjnego w wykonaniu Poznańskiego Chóru Kameralnego „Fermata” przy

Zobacz również

Skip to content