Szukaj

Polityka prywatności
projekt i realizacja Carbo Media

Informacja

Lubuski Wojewódzki Konserwator Zabytków uprzejmie informuje, że w wyniku rozstrzygnięcia konkursu na zadanie zlecone uprawionym podmiotom – organizacjom pozarządowym, nie będącym jednostkami sektora finansów publicznych przyjęto następujące zadania:

1.„Szlakami budowli drewnianych na Ziemi Międzyrzeckiej” Rajd wielodyscyplinowy z konkursem. Oferta złożona przez PTTK Zarząd Oddziału „Ziemi Międzyrzeckiej”66-300 Międzyrzecz, Rynek 9. Kwota przyznanej dotacji: 500 zł.

2. „Tradycje Społeczności Lokalnych” Impreza Plenerowa dla uczestników Obchodów Ogólnopolskiej Inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa w Zielonej Górze. Oferta złożona przez Lubuskie Stowarzyszenie Twórców Rękodzieła Ludowego i Artystycznego, 66-005 Ochla, ul. Muzealna 5. Kwota przyznanej dotacji: 15.980,00 zł.

3.Wydanie pisma Winiarz Zielonogórski. Oferta złożona przez Lubuskie Stowarzyszenie Winiarskie, 65-001 Zielona Góra, ul. Jaskółcza 6b/1. Kwota przyznanej dotacji: 3.420 zł.
 

Zobacz również

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Powiatowego Konserwatora Zabytków w Świebodzinie

Starosta Świebodziński ogłosił nabór na samodzielne stanowisko – Powiatowego Konserwatora Zabytków. Ogłoszenie jest dostępne pod adresem: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-swiebodzinski/powiatowy-konserwator-zabytkow3 Termin składania aplikacji:

Sesja naukowa „Architektura i sztuka Kożuchowa w przeszłości”

W dniu 24.05.2024 r. w zamku w Kożuchowie odbyła się sesja naukowa Architektura i sztuka Kożuchowa w przeszłości. Konferencję otworzył

Szkolenie lubuskich i brandenburskich służb konserwatorskich

Zakończyliśmy właśnie kolejne z cyklicznych szkoleń lubuskich i brandenburskich służb konserwatorskich, które odbyło się w Słońsku i Ośnie Lubuskim. Zaprezentowaliśmy

Table of Contents

Skip to content