Szukaj

Polityka prywatności
projekt i realizacja Carbo Media

Informacja na temat możliwości osobistego składania i odbierania korespondencji

Informujemy, że Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Zielonej Górze  i Delegatura w Gorzowie Wlkp.  wznawia bezpośrednią obsługę klientów w zakresie osobistego składania i odbierania korespondencji.

Nadal zawieszone zostają przyjęcia klientów (informacje na temat prowadzonych spraw można uzyskać telefonicznie, bądź przez e-mail), w tym – w sprawie skarg i wniosków.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż  ze względów lokalowych oraz z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego,  w tymczasowym biurze podawczym nie będzie możliwości wypełnienia wniosku na miejscu.

W przypadku  konieczności uzyskania informacji na temat składania wniosków, prosimy o kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów podanych na stronie internetowej lub kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Bezpośrednia obsługa klientów w biurze podawczym będzie się odbywała z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Przy wejściu do Urzędu (do tymczasowego biura podawczego) każdy będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk, a wewnątrz będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek ochronnych i zachowania dwumetrowego dystansu społecznego.

Zobacz również

Sesja naukowa „Architektura i sztuka Kożuchowa w przeszłości”

W dniu 24.05.2024 r. w zamku w Kożuchowie odbyła się sesja naukowa Architektura i sztuka Kożuchowa w przeszłości. Konferencję otworzył

Szkolenie lubuskich i brandenburskich służb konserwatorskich

Zakończyliśmy właśnie kolejne z cyklicznych szkoleń lubuskich i brandenburskich służb konserwatorskich, które odbyło się w Słońsku i Ośnie Lubuskim. Zaprezentowaliśmy

Spotkanie polsko-niemieckiej grupy ekspertów ds. zabytkowych rezydencji w krajobrazie przygranicznym

W dniu 26.04.2024 r. w Dreźnie odbyło się kolejne spotkanie, założonej w 2014 r., polsko-niemieckiej grupy ekspertów ds. zabytkowych rezydencji

Table of Contents

Skip to content