Szukaj

Polityka prywatności
projekt i realizacja Carbo Media

WUOZ w Zielonej Górze wstrzymuje przyjęcia interesantów

Z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, na podstawie zarządzenia nr 41/2020 Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 04.11.2020 r. wstrzymuje się przyjmowanie interesantów w Wojewódzkim Urząd Ochrony Zabytków w Zielonej Górze i Delegaturze w Gorzowie Wlkp.  do 4 grudnia 2020 r. Okres ten może zostać wydłużony w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

 
Wprowadzone zmiany wpisują się w politykę profilaktyki przeciwwirusowej, której kluczowym elementem jest odpowiedzialność obywatelska, a najskuteczniejszą metodą przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa jest odosobnienie oraz unikanie skupisk ludzkich.

W związku z prowadzonymi ograniczeniami prosimy nie przychodzić do urzędu i kontaktować się w pierwszej kolejności pisemnie lub telefonicznie z wykorzystaniem numerów podanych na stronie internetowej lub kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej

W tym okresie zawieszone  zostają również przyjęcia klientów w sprawie skarg i wniosków. Archiwum zakładowe w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. zostaje zamknięte dla klientów.

Wszystkich klientów Urzędu uprzejmie przepraszamy za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.  W przypadku  spraw wyjątkowych, niecierpiących zwłoki, prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

Zobacz również

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Powiatowego Konserwatora Zabytków w Świebodzinie

Starosta Świebodziński ogłosił nabór na samodzielne stanowisko – Powiatowego Konserwatora Zabytków. Ogłoszenie jest dostępne pod adresem: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-swiebodzinski/powiatowy-konserwator-zabytkow3 Termin składania aplikacji:

Sesja naukowa „Architektura i sztuka Kożuchowa w przeszłości”

W dniu 24.05.2024 r. w zamku w Kożuchowie odbyła się sesja naukowa Architektura i sztuka Kożuchowa w przeszłości. Konferencję otworzył

Szkolenie lubuskich i brandenburskich służb konserwatorskich

Zakończyliśmy właśnie kolejne z cyklicznych szkoleń lubuskich i brandenburskich służb konserwatorskich, które odbyło się w Słońsku i Ośnie Lubuskim. Zaprezentowaliśmy

Table of Contents

Skip to content